Czy taki wynik pulsu jest bardzo zły?

Szanowny Doktorze. Mam pytanie odnośnie pulsu.... Jak się kładę mam 105 Jak wstaję 110 Cukier 150 Choroby :PZT, Przepuklina rozworu przełykowego... Mam się bać? I jak zacząć i od czego albo od jakiego Lekarza? Straciłam głowę.., zażywane leki : IPP, Metoklopramid, buscopan, metamizol, proszę bardzo o pomoc.

Szanowna Pani, tętno jest za wysokie, tak samo glukoza na czczo. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski