Czy takie uczucie gorąca może być winą leków?

Witam, od 2 miesięcy biorę welafax w dawce ok. 93,5mg dziennie ( lek biorę rano i wieczorem). Lęki się zmniejszyły, nastrój w miarę ok. Jednak mam taki problem, że jest mi bardzo gorąco i nie wiem czy to skutek brania leku, czy może jakiś problem z hormonami. Proszę o radę.

Witam
Może to być związane z lekiem. Wenlafaksyna może powodować duszność i zwiększać poliwość
Pozdrawiam