Czy takie zamieszanie z tabletkami może skutkować ciążą?

Witam Od 4 miesięcy stosuję antykoncepcję hormonalną Qlaira. 14.06 zapomniałam wziąć tabletki (24 dzień cyklu). Zgodnie z instrukcją z opakowania, 15.06 kiedy się zorientowałam, rozpoczęłam nowe opakowanie przyjmując niezwłocznie 1 tabl i parę godzin później o stałej porze 2 tabl z opakowania. 17.06 mimo rozpoczęcia nowego opakowania wystąpiło krwawienie/plamienie (brązowe, mało obfite). Trwa do dziś. Czy powinnam się martwić? Czy dobrze, że wzięłam 1 dnia 2 tabl? Kiedy mogę współżyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli tak zaleca producent leku to sadze ze nalezy się tymi zaleceniami kierowac, proponuje udac się do lekarza ginekologa