Czy te zmiany u członków rodziny to uczulenie?

Dzień dobry chciałam chciałam się dowiedzieć od 2 miesięcy jesteśmy pod kontrolą u lekarza cala rodzina najpierw dermatolog A później rodzinny przeszliśmy kurację na 1.swierzba pozniej 2.choroby zakaźne wykluczone 3.robaki krew i kał 4.alergia masci i tabletki i okazuje się że dalej jest uczulenie u wszystkich i dopiero teraz dostaliśmy na alergologia czy to jest uczulenie że wszyscy maja krosty na ciele i do okoła krost czerwone i swedzi

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to prawdopodobne iż występuje u Państwa jeden czynnik który wszystkich znieczula. Wskazane jest wykonanie u Państwa testów alergicznych. Pozdrawiam.