Czy ten ból to skutek Sertraliny?

WItam, Tydzien temu odstawilam sertraline 50mg, stosujac sie do zalecen lekarza czyli zmniejszajac dawke na 25mg. Oprocz zawrotow glowy po okolo 4 dniach po odstawieniu pojawil sie straszny bol stawow kolanowych, utrudniajac siadanie i wstawanie w znacznym stopniu. Czy bol ten moze byc objawem po ostawieniu leku? Bol przypomina przeforsowanie organizmu instensyzna aktywnoscia fizyczna. Dodam ze moja aktywnos fizyczna w ostatnim czasie wynosila zero wiec to nie jest powod.

Witam!
Są różne szkoły odstawiania leków SSRI: niektórzy proponują przez dwa tygodnie, zmniejszając dawkę o 25 mg na tydzień (przy dawce 50 mg na dobę), inni zalecają szybszą metodę. Dolegliwości somatyczne mogą się pojawić, ale przechodzą.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.