Czy to mogą być oznaki ciąży?

W obecnej chwili okres mam dostać za 6 dni, ale mam niepokojące objawy - ból w podbrzuszu, ból piersi i głowy, a od 2 dni jest mi niedobrze i wymiotuję. Czy mogę być w ciąży? Kiedy zrobić test ciążowy?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Opisane przez Panią dolegliwości mogą być spowodowane wieloma różnymi czynnikami, niekoniecznie ciążą. Test ciążowy może Pani wykonać w dniu spodziewanej miesiączki (o ile nie nastapi ona oczywiście).

Pozdrawiam!