Czy to oznacza, że ona została jakoś napromieniowana?

zrobiono mi rtg zębów panoramiczne i dopiero po fakcie zorientowałam się że miałam we włosach spinkę która myślałam że jest cała plastikowa ale ma metalowe elementy-sprężynki. Czy to oznacza że ona została jakoś napromieniowana i nie powinnam jej przez jakiś czas nosić czy nie ma to już teraz znaczenia?

Witam serdecznie,

Proszę się nie obawiać. Nic się nie stało.Metalowa spinka mogła jedynie zaburzyć obraz badania, co wymagało by powtórzenia badania. Jeśli nie zostało ono powtórzone to oznacza, że jest ono diagnostyczne i nie ma powodów do obaw.

Pozdrawiam.