Czy torbiele wstrzymują miesiączkę?

Jeżeli nie mam miesiączki, a pobolewa mnie podbrzusze a czasem jajniki, oraz uprawiałam petting z mężczyzną przy czym on miał wytrysk (zasłonił ręką po czym oczywiście wytarł ją chusteczką) a po jakimś czasie (10-15-20min) włożył mi ją do pochwy, czy jest prawdopodobieństwo ciąży ? Mam też problemy z torbielami, boje się czy to torbiele wstrzymały miesiączkę czy też ciąża(nie mam żadnych objawów typu wymioty, podwyższona temp, mocz oddaje normalnie)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym przypadku obie przyczyny są prawdopodobne.