Czy w odpowiednim momencie wzięłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną?

Witam! Od trzech dni biorę tabletki anytkoncepcyjne. W czwartek w nocy, tj. koło godz. 22.00, dostałam okres, z tym, że to było jakby trochę większe plamienie, a tak naprawdę rano miałam już normalnie. Tabletkę zażyłam tego samego dnia, czyli w czwartek o północy. Następnego dnia wzięłam tabletkę o godz. 22. i to jest już moja stała godzina przyjmowania tabletek. Chciałabym dowiedzieę się, czy nie za wcześnie wzięłam pierwszą tabletkę? Dziękuję. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Nie ma Pani powodów do niepokoju, zażyła Pani tabletkę we właściwym czasie.

Pozdrawiam!