Czy wodnisty stolec jest powiązany z pominięciem tabletki Vibin?

Witam, rano uprawiałam seks. O 17:40 przyjełam 20 tabletkę Vibin. O 21 pojawił się pierwszy luźny stolec, o 21:40 pojawił się kolejny bardziej wodnisty. Nie wiem czy mam przyjąc kolejna tabletke czy nie musze sie martwic.

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej nie ma powodu do niepokoju,nie trzeba brać kolejnej tabletki​.
Pozdrawiam