Czy wykonywanie zabiegów fizykalnych bądź wysiłek przy masażu mogą zaszkodzić ciąży?

Witam pracuje jako fizjoterapeuta i jestem w pierwszym miesiącu ciazy. Chciałabym się dowiedzieć czy wykonywanie zabiegów fizykalnych bądź wysiłek przy masażu mogą zaszkodzić ciazy i powinnam iść na zwolnienie czy wykonywanie masażu nie jest aż tak niebezpieczne jak no pole magnetyczne

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że sam wysiłek fizyczny nie powinien być przeciwwskazany chyba że lekarz "zabroni"