Czy znowu mam niedokrwistość?

Wcześniej już miałam zdiagnozowaną niedokrwistość z powodu braku żelaza. Było to kilka miesięcy temu. Obecnie zrobiłam nowe badania. Chciałam zapytać, czy przedstawione wyniki są dobre, czy znowu mam niedokrwistość? Leukocyty 6,30, neutrocyty% 45,4, limfocyty% 45,2, mxd% 9,4, neutrocyt 2,90, limfocyty 2,80, mxd 0,60, erytrocyty 4,22, hemoglobina 13,3, hematokryt 38,8, mcv 91,9, mch 31,5, mchc 34,3, rdw 12,5, płytki 315,0, mpv 8,9, pdw 10.
ponad rok temu

Witam!

Jedynym odchyleniem jest minimalnie podwyższony odsetek limfocytów. Jednak ich liczba bezwzględna jest prawidłowa, zatem nie ma powodu do niepokoju.

Pozostałe wyniki są prawidłowe.

Pozdrawiam