Czym może być zwapniały guzek w wyniku TK jelita grubego?
Uprzejmie proszę o odpowiedź na pytanie: Czym może być zwapniały guzek w seg. 10 PL ? Mama robiła tomografię komputerową jelita grubego i na matrycach badania wyszedł dodatkowo taki opis.

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Zamiana może mieć podłoże pozapalne. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.