Data porodu a data zapłodnienia liczonego z ostatniej miesiączki
Witam. Termin porodu mam wyznaczony z ostatniej miesiączki na 9 maja 2014r. a rozmiarów dziecka wychodzi na USG że jest 3 tyg starsza jakie jest prawdo podobieństwo że urodzę wcześniej? brzuch mam już nisko i jakoś tak dziwnie ciśnie mnie na kiszkę stolcową, nogi opuchnięte i chodzić bardzo nie mogę bo boli mnie dół brzucha i w pachwinach.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji istnieje prawdopodobieństwo porodu wcześniej. Nie da się go jednak określić w wartościach liczbowych. Proszę ściśle stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego ciążę.