Diagnoza refluksu po stresujących sytuacjach

Witam mam na imię Piotr i mam 19lat. W tamtym roku zdiagnozowano u mnie refluks , mysle ze to przez nerwy bo duzo stresu wtedy miałem a gdy zazywałem czasami hydroxyzinum czułem sie rano jak nowo narodzony. Dziś juz jakby wszystkie objawy ustąpiły. Czasami jak źle coś zjem mam wzdęty brzuch. Mam nadal jakos sie leczyć ? Jakieś korki podjąć?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - nie trzeba zażywać leków - jeżeli nie ma objawów.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Witam Panie Piotrze,
reflux , który u Pana zdiagnozowano może powodować nawracający dyskomfort zwłaszcza w sytuacjach stresowych
przed Panem wiele wyzwań, radości, ale też jak to w życiu różnych wyborów
proszę spróbować wprowadzić do swojego życia techniki relaksacyjne, skorzystać z możliwości podjęcia terapii tzw rozwojowej osobowości celem wzmocnienia swoich silnych stron
Pozdrawiam

Szanowny Panie,

jeżeli nic Panu już nie dolega, to proszę cieszyć się tym stanem rzeczy :) Pojawiające się od czasu do czasu wzdęcia po posiłkach są normalnym zjawiskiem.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org