Dieta oczyszczająca a plamienia i upławy

Z dziedziny medycyny naturalnej; Czy przy oczyszczaniu organizmu preparatem Manayupa mogą wystąpić nagłe plamienia i upławy z dróg rodnych ? Nigdy przedtem tego nie doświadczylam. Mam zdiagnozowane cysty na jajnikach i chorobę Hashimoto oraz zapalenie stawów. Mam 43 lata , menopauza wykluczona - brak objawów plus regularne miesiączki. Dziękuje za odpowiedz.

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie. Manayupa jest lekiem ziołowym, w skład wchodzi wiele czynnych substancji - czy pojedyncza, czy kilka razem, mogą mieć wpływ na krwawienia i upławy, ale jaki? i czy w ogóle? Krwawienia i upławy to dwa różne objawy. Torbiele jajników mogą być objawem zaburzeń hormonalnych lub być niezależną chorobą, guzy jajników rzadko, ale mogą być hormonalnie czynne i powodować nieprawidłowe krwawienia. Choroba Hashimoto ma duży wpływ na regularność krwawień. Do tego dochodzą interakcje między przyjmowanymi lekami (tarczyca) i substancjami czynnymi z preparatu ziołowego. Jeżeli do tego dołącza się element odchudzania to ma też wpływ na krwawienia. Upławy to osoby objaw.

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl