Dieta po operacji perforacji przedodźwierniowej części żołądka

jestem po perforacji przedodzwierniowej czesci żołądka...wyszłem ze szpitala 12dni temu i wszystko było ok do wczoraj nagle wkale mam jasno czerwonom krew [biegunka] 3-4 razy dziennie karzda z krwiom czy to coś powarznego ..stosóje diete same serki i jogurty chude mięso itdzero alkocholu.zero papierosów

Witam. Obecność krwi w kale w każdym przypadku jest zjawiskiem alarmującym. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.