Dlaczego afty nie znikają?

Witam, mam 18 lat jakiś czas temu zrobiła mi się afta na śliniance na policzku od środka po lewej stroniei bolało. Byłem z tym u laryngologa przepisał mi Sachol i antybiotyk. Afta zeszła po paru dniach. Lecz teraz pozostał taki guzek w tym miejscu gdzie była afta i zrobił się taki sam tylko mniejszy w tym samym miejscu tylko po prawej stronie policzka przy śliniance (oba są zlokalizowane około 5/6 zęba na gorze). Po 2 tygodniach udałem się znowu do laryngologa laryngolog powiedział ze by się tym nie przejmował. To nie boli ani nie przeszkadza nje powiększa się ani nic się z tym nie dzieje lecz chyba baaardzo powoli maleje. Co to może być? Czy iść ponowny raz do laryngologa? Kazał brać witaminę a i e jak narazie biorę. Czy coś z tym robić czy zostawić tak jak jest? Dodam ze to jest już od około 2.5 tygodnia lecz nie boli ani nie przeszkadza prosiłbym o poradę czy wybrać się do laryngologa czy poprostu zaczekać aż zniknie to. To nie są jakieś duże guzki takie 1/2 mm na prawej stronie mniejszy niebolesne oba ani nie przeszkadzające poprostu są

Opanuj się to są miejsca ujść przewodów Stenona czyli ujścia przewodów ślinowych ślinianek przyusznych . Takie tam trójkątne mięska w okolicy szóstek, siódemek górnych Pokaż tą moją odpowiedź tym dochtorom...........