Dlaczego czasami mam dziwne poczucie ze zaraz miałbym upaść?

A więc troszkę czytania bedzie dobrze zacznę tak niecałe 2 lata temu wykryto u mnie złe skurczanie sie lewej komory.serca i teraz tak od 5 miesięcy prowadzę caly czas życie w biegu czyli jakieś ostre granie w pilke ze znajomymi potem siłownia,biegi po lasach itp ale najbardziej mnie zastanawia dlaczego czasami mam dziwne poczucie ze zaraz miałbym upaść gdyż przez chwilkę zakreci mi sie w glowie ale to jest chwilowe i teraz moje pytanie do państwa czy to.wszystko to coś powaznego?

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety podał pan zbyt mało informacji na temat wykonanej diagnostyki kardiologicznej, żeby można było panu odpowiedzieć, czy pana objawy mogły być spowodowane przyczyną kardiologiczną. Zawroty głowy podczas wysiłku mogą być wywołane niewystarczającą perfuzją OUN, ale jeśli występują tylko przy bardzo forsownym wysiłku to raczej nie jest pan w najgorszym stanie. Sugeruję jednak udać się do lekarza kardiologa w celu oceny pana stanu zdrowia.