Dlaczego dziecko po jedzeniu nie chce zasnąć?

Mój synek ma 2 tygodnie. Po jedzeniu szczególnie w nocy nie chce zasnąć. Prezy się, ale odbija po jedzeniu i nie ma problemu z wiatrami. Na rękach uspokaja się po kilku minutach ale nie chce spać w łóżeczku. Jest karmione mm więc kupki ro i 1-2 na dobę.

proszę skonsultować się z lekarzem, może to być początek kolek, czy dziecko było urodzone cięciem cesarskim? jeśli tak może wymagać dostymulowania, ciaśniejszego zawijania np w rożek, może masaży, które zaproponuje fizjoterapeuta. Można też spróbować masażu Shantala