Dlaczego mam te odruchy wymiotne?

Witam, od kilka lat temu zaczely sie u mnie dziwne objawy, ale je bagatelizowalem, bo uwazalem ze same przejda. Wiek 24 wzrost ~185 waga ~71 -Odruchy wymiotne/wymioty (Wszystko zaczelo sie kilka lat temu od kaszlu po dlugim czasie ten kaszel zamienil sie w wymioty. Na czas dzsiejszy nie ma dnia w ktorym nie wymiotuje) -Zawroty glowy(Pojawily sie tez kilka lat temu ale byly dosc slabo odczuwalne. Teraz mam dosc silne zawroty praktycznie codziennie, zdaza sie ze kilka dni bez przerwy) -Zaburzenia pamieci -Zaburzenia koncentracji (Czasami do takiego stopnia ze nie rozumiem co ktos do mnie mowi, czytajac ksiazke czy jakis tekst czesto musze go przeczytac kilka razy a i tak zdaza sie ze nie dociera do mnie tresc) -Ucisk z tylu glowy/bole z przodu glowy -Ogolne oslabienie -Wzmozona potliwosc(To byl chyba pierwszy objaw, Zaczal sie moze 8lat temu. Glownie dlonie.) -Srednie cisnienie tetnicze 160/100 (Tu bywa roznie. czasami 140/90 czasami 170/100 czasami i wiecej) -Zaburzenia pracy serca Wydaje mi sie ze moglem pominac jakies objawy, ale na czas dzisiejszy nie jestem w stanie sobie ich przypomniec. Nie bylem z tym u zadnego lekarza. Dopiero mam zamiar isc.

Przewlekłe wymioty, mdłości, zaburzenia łaknienia prowadzą do utraty wagi, / 185 cm, 71 kg / ; do niedoboru witamin i elektrolitów, niedoborów białkowych, wyniszczenia !!! spadku koncentracji i nastroju; do zmęczenia Dodatkowo nadciśnienie !!

Jaki tryb życia, dieta sen ?....

Czy robiono gastroskopię ezofagoskopię ?? Możliwa przepuklina wślizgowa przeponowa i zarzucanie treści do przełyku i oskrzeli, Uchyłki przełyku ?? Jak RTG płuc ?? Jakie wyniki badań labor???? WAŻNY PACJENT; BADANIE; WYNIKI!

WAŻNE : Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, endokrynologiczne ; inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? MORFOL OB CRP ZELAZO FERRYTYNA WIT B12; Glukoza, mocznik, kreatynina ALT AST GGTP ??

Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc

Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog Pozdrawiam Zapraszam