Nadciśnienie a zaburzenia pamięci i koncetracji

Witam, mam 36 l. i mam problem z pamięcią oraz koncentracją od wielu lat. Lekarze rodzinni obracają to w śmiech. A ja po prostu pamiętam wybiórcze rzeczy. Cierpię na nadciśnienie tętnicze od kilkunastu lat.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Proponuję konsultację u neuropsychologa, który wykona odpowiednie testy oceniające zdolności poznawcze (np. pamięć) i oceni czy w Pana przypadku faktycznie można stwierdzić zaburzenia wymagające dalszej diagnostyki.