Dlaczego nie mam okresu po zmianie tabletek antykoncepcyjnych?

witam, od roku biorę tabletki antykoncepcyjne i to zawsze na czas (max. 30 minut opóźnienia). W sierpniu zaczęłam brać inne tabletki i okres miałam pierwszego dnia po wzięciu wszystkich tabletek, teraz biorę je drugi miesiąc i nie mam okresu już 6 dzień. Dodam, że drugi raz w ciągu 3 miesięcy zmagam się z grzybicą pochwy. Czy tabletki mogły rozregulować okres? Czy to może być ciążą?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być nie jest to wykluczone przy przyjmowaniu tabletek. Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa