Dlaczego nie mam porannych wzwodów w wieku 22 lat?

Dzień dobry.Mam pewien problem.W sumie nie wiem czy można to nazwać problemem.Od jakiegoś czas nie mam porannych erekcji (samych z siebie tylko przez dotyk są,kiedyś budziłem się z erekcja)Problemów na codzień ze wzwodem nie mam tylko nie wiem czy to normalne,ze rano brak.Mam 22lata

Dzień dobry.

Proponuję wizytę u seksuologa oraz wykonanie badań laboratoryjnych z krwi, które zaleci seksuolog.

Z mojego doświadczenia wynika, że często pacjenci wykonują przez wizytą oznaczenie testosteronu z krwi. Proszę tego nie robić. Wykonanie pojedynczego oznaczenia nic nie daje.

Seksuolog DPW