Dlaczego posiadam dwa zęby obok siebie z czasów lat dziecięcych?

Witam. Sprawa jest moim zdaniem bardzo dziwna. W moim uzebieniu zostaly dwa zeby obok siebie z czasów lat dziecięcych....lub niemowlęcych. Odrozniaja sie od innych swoim rozmiarem i wygladem. Czy to mozliwe ze zeby te przetrwaly 24 lata? Bo tyle wlasnie mam. Co dalej z tym robic? Dziekuje za odpowiedzi

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl