Dlaczego przedłuża się krwawienie z odstawienia?

Od stycznia biorę tabletki antykoncepcyjne Logest. Wszystko było w porządku, jednak dwa tygodnie temu pojawiło się u mnie krwawienie z odstawienia i trwa do tej pory. Mam wrażenie, że cały czas jest intensywne. Czy powinnam się martwić? Wizytę u ginekologa mam dopiero po weekendzie.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Ze względu na intensywne krwawienie warto przyspieszyć wizytę kontrolną u ginekologa.