Dlaczego tak kręci mi się w głowie?

Witam od 3tygodni kreci mi sie w glowie ciagle w lewa Strone. Dostałam lekarstwo od lekarza polwertic 24mg wicembrosol ale nic nie pomaga. W dodatku robi mi sie raz goraco a za jakis czas slabo tak,ze nie czuje bicia serca. Te ruche serca okreslilabym jako bardzo ledwo wyczuwalne. Bardzo prosze o pilna rade do jakiego lekarza udac sie po pomoc aby nie bylo za pozno?

Witam!
Może to początek menopauzy? - najodpowiedniejszym będzie ginekolog. Może zaburzenia błędnikowe - laryngolog. Problemy z ciśnieniem krwi - internista. Może konsultacja neurologiczna. Nie można wykluczyć problemów nerwicowych.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.