Dodatkowy skurcz serca a huśtawki nastroju

Witam. Mam problem polegajacy na szybkim pulsie i czulam ze serce "omija" uderzenie. Chyba to sie nazywa dodatkowy skurcz. Miewalam to co dziennie. Zaczelo sie jak bylam w ciazy 3 lata temu. Najczesciej to odczuwam wieczorami. Bylam u kardiologa mam concor cor 2,5 pol tabl rano. Omijanie ustapilo i puls sie zanizyl. Czuje tez chyba nerwobole jakby w lewek piersi. Od 3 lat jestem nerwowa. Mam hustawki nastroju. Lęki, strach. Boje sie roznych rzeczy. Nasililo sie to po smierci taty( miesiac temu).

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.