Drętwienie małego palca w ręce

mam problem z prawom rękom a dokładnie małym palcem czuje jak by był zdrętwiały odczuwam to od 2 dni a dodam ze bardzo mi skacze ciśnienie od 110/50 do 145/71 z góry dziękuje

Renata GrzechociĹska

Witam.
W związku z nieustabilizowanym ciśnieniem proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Drętwienie palca prawej ręki może być spowodowane uciskiem na ten nerw, proponuję wizytę u ortopedy bądź neurologa.
Pozdrawiam