Drętwienie ręki a TK głowy
Witam mam dretwienie ibrak sily. Miesniowej w lewejrece i nodze zrobiono tk glowy jest ok rtg przednie i boczne klatki piersiowej wykazalo zmiany w kregach szyjnych wiec zrobiono tk klatki i wykazal ze c4 i c5 osteofity lewe boczne krawedzi trzonow zwezaja istotnie lewy otwor miedzykregowy i jest niewielka proktuzja tarczy.Chcialam zapytac czy powinnam wykonac rezonans i czy takie zwezenie moze wplynac na reke i noge krew etc w porzadku Pozdrawiam

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Na rękę tak nogę raczej zmiany niżej. Proponuje udać sie do lekarza neurologa. Po badaniu bedzie mozna okreslic dalsze postepowanie.