Duszący kaszel u dziecka

Dziecko ma duszący kaszel. Ma 7 lat i kaszel narasta na ranem i czasami pod wieczór. Co może być przyczyną? Antybiotyk też nie pomaga.

ponad rok temu

Witam serdecznie!
Przy przewlekłym kaszlu konieczna jest wizyta u pediatry, który przebada dziecko i zleci odpowiednie badania diagnozujące. Do ustalenia przyczyny kaszlu konieczne jest uszczegółowienie wywiadu i osobiste zbadanie pacjenta. W przypadku syna wskazana jest obserwacja w kierunku astmy.
Pozdrawiam.