Duszność, ból w płucach, kołatanie serca po stosowaniu tabletek Vibin Mini

Witam,niedawno zdecydowałam się na stosowanie tabletek antykoncepcyjnych,konkretnie vibin mini. Jednak po kilku dniach stosowania pojawiły się u mnie objawy tj, duszność, ból w płucach, kołatanie serca. Po zapoznaniu się z ulotką dowiedziałam się iż takie objawy są bezwzględnym powodem do odstawienia tabletek, tak też zrobiłam. Stosowałam tabletki tylko przez tydzień i z racji tego mój okres zaczął się 10 dni temu i trwa do tej pory. Czy to normalna reakcja organizmu, czy mam się czego obawiac?

witam,
dobrze Pani zrobiła odstawiając tabletki, krwawienie z odstawienia powinno się pojawić w ciągu kilku dni po odstawieniu i trwać kilka dni.
Dodatkowo powinna Pani wykonać podstawowe badania laboratoryjne u lek. rodzinnego z powodu opisanych dolegliwości.

pozdrawiam