Duszności i suchy kaszel pomimo stosowania inhalatorów

Biore inhalatory alvesco 2 x2 i ventolin 1 raz dziennie. Mam stwierdzona astme od 2 lat. Mam 20 lat. Jednakze tak od 2 miesiecy straszne mam dusznosci. I kazdego dnia czuje mniej powietrza, tlenu. Tak jakby te leki juz mniej na mnie dzialaly. Czasem mysle ze moze astmy nie mam tylko cos innego skoro to malo dziala ? Mam dusznosci ciaglr i suchy kaszel mimo brania inhalatorow. Czy to normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Astma może postępować i wtedy leku stają się nie wystarczające. Konieczna jest modyfikacja leczenia. Proszę koniecznie udać się do swojego lekarza. A jeżeli duszność będzie duża to wezwać pogotowie.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Polecam kontakt z Pani lekarzem prowadzącym, możliwe, iż konieczna jest modyfikacja leczenia.

z poważaniem
Michał Kurek