Duszności, suchość i drapanie w gardle a astma

Biorę Milukante ,Clatra AllergodilPronasali Cortare mialam duszenie w gardle i lekarz na podstawie spirometri stwierdzil poczatek astmy.Moje samopoczucie jest złe ciagle pije mam suchosc w gardle swedzenie lekkie drapanie.Jestem senna ciagle i zmeczona .Czy takie samopoczucie to normalne przy tych lekach?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Przy takiej ilości leków może dochodzić do interakcji, które mogą powodować różne objawy, np. senność, suchość w gardle. Wskazana jest konsultacja u alergologa, który w odpowiedni sposób poprowadzi Pani leczenia.