Dyskomfort w miejscu po cesarskim cięciu i w okolicy żołądka

Witam serdecznie. Mam 8 miesięcznego synka, który waży ok 12 kg i ma ok 86 cm. Od dwóch miesięcy mam przepuklinę (czuję dyskomfort w miejscu po cesarskim cięciu i w okolicy żołądka). Synka karmię naturalnie dlatego zwracam się z pytaniem czy istnieje możliwość funkcjonowania bez konieczności poddawanania się operacji przynajmniej ok 5 miesięcy (zależy mi na dalszym karmieniu piersią-do operacji koniecznie trzeba odstawić maluszka). Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Ola.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc określić ryzyko powikłań. Proponuję udać się do lekarza chirurga, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.