Eozynopenia a prawdopodobieństwo nadczynności nadnerczy

Witam,od 09.2012r do teraz mam eozynopenie.Poczytalam i m.in wskazuje ta na nadczynnosc nadnerczy.Bylam u 2 endokryn.ktorzy wskazali na alergie.W 2014 mama ma stwierdzony Zespoł Qushinga(gruczolaki na nadnerczach).Do stycznia tego roku poza eozynopenia moja morfologia była ok.Teraz mam leukocyty 12,2,limfocyty 10 i neutrof.85.Czy to moze wskazywac oprocz inf.bakteryjnej na guza(raka) nadnerczy (limfopenia i neutrofilia)?Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie morfologii nie można tego stwierdzić. W zespole Cushinga mogą być nieprawidłowości jeśli chodzi o układ białokrwinkowy (do którego należą leukocyty) w morfologii.