Frakcja wyrzutu po przebytym zawale

październik 2012 przy wypisie ze szpitala po przebytym zawale frakcja wyrzutu 45% ,styczeń 2014 frakcja wyrzutu 45% - czy to cholerstwo sie poprawi do min 50% abym mogł mieć przeprowadzona operacje ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonych informacji nie można odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.