Gęsta i ciemna wydzielina z pochwy a ostatni stosunek

Witam Mam 18 lat. Ostatnio długo spóźnił mi się okres.Kiedy w końcu go dostałam, w pierwszy dzień leciało mi bardzo mało krwi. W nocy prawie nic, ale muszę podkreślić, że część z wydzieliny była bardzo gęsta i ciemna. Niczym nie przypominła nawet takiej z końca okresu. Wymiotowałam i bolał mnie brzuch. Do 10-tej rano pojawiło się tej krwi też mało i jest ona rzadka, ciemna. W pierwszy dzień okresu - wczoraj, wzięłam pierwszą tabletkę anty... Dlaczego tak może być? Ostatni stosunek miałam 5maj

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.