Grudka w piersi a przeziębienie

Podczas samobadania piersi wyczulam w prawej piersi duze grudki przed i po menstruacji byly takiej samej wielkosci teraz gdy jestem przeziebiona bardzo boli mnie ta piers. Czy powinnam sie martwic co to moze byc i do jakiego lekarza mam sie udac?

Aleksander Ropielewski

Prosze zgłosić się do ginekologa, który oceni czy konieczne jest wykonanie badania mammograficznego lub USG piersi. Na pewno nie można lekceważyć guzków.