Grypa żołądkowa a stosowanie Novynette

Witam. Mam 31 lat i od 4 lat przyjmuje pigulki antykoncepcyjne Novynette- przyjmuje regularnie bez pominiecia zadnej.Dzis jest piatek a od srody trwa u mnie tzw grypa zoladkowa ktora nasila sie wieczorem kiedy biore pigulki (przed uplywem 3 godz po zazyciu sa ok2-3 wizyty w toalecie) i mimo stosowania Laremidu jeszcze nie ustapila.Sadzilam ze szybciej ustapi i nie bralam dodatkowej pigulki (powinnam wziac teraz?) Nie wiem jak teraz postepowac z pigulkami (jest to II tydzien opakowania)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po przeanalizowaniu wszystkich danych lekarz udzieli odpowiedniego postępowania.