Gula wyczuwalna pod palcem po znieczuleniu górnej piątki przy zakładaniu korony

Ponad miesiąc temu miałam znieczulaną górną piatkę (zakładanie korony), lekko napuchłam, dziąsła trochę bolało. Po tygodniu, może trochę więcej...powyższe objawy ustąpiły ale w miejscu wklucia została taka gula wyczuwalna pod palcem. Nie boli, ząb również nie boli. Jednak zgryzienia niepokoi mnie. Stomatolog powiedział, że powinno zniknąć, jednak nawet się nie zmniejszyło. Co to może być?

Dzień dobry,
możliwe, że zrobił się Pani krwiak po znieczuleniu. Jeśli nie będzie poprawy do kilku tygodni po zabiegu to warto to skonsultować z lekarzem.

pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula