Guzek na wardze sromowej mniejszej u 18-latki

Witam, jakieś 3 dni temu zauważyłam w mojej pochwie dziwnego guzka,dokładnie na wardze sromowej mniejszej.Ma mniej więcej 0,5cm na 0,5cm i leciutko boli przy dotyku.Miałam kiedyś w tym samym miejscu innego guzka,lecz o wiele mniejszego i nie zwracałam na niego uwagi,gdyż wydawało mi się to zbędne..w niczym mi nie przeszkadzał.Mam 18lat i nie współżyłam jeszcze z mężczyzną.Załączam obrazek z linku i liczę na pomoc. Pozdrawiam ;) http://zapodaj.net/a83fa9b3b1b28.png.html

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety link nie prowadzi do zdjęcia. Opisana zmiana wymaga oceny specjalisty ginekologa. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.