Guzek w pochwie u 28-latki

Witam, moim problemem jest guzek w pochwie. Od około trzech lat mam taką jakby kilkę w pochwie, dokładnie w środku po prawej stronie. Czytałam gdzieś, że to może być węzeł chłonny. Nie wiem czy to może być prawda, ale ten guzek w pochwie jest dosyć duży. Mam obecnie 28 lat, ale nigdy nie byłam u lekarza od tych rzeczy. Może ktoś doradzi mi jakieś tabletki żeby to zeszło? Czy w ogóle taki guzek w pochwie może oznaczać coś groźnego i czy tego typu zmiana może być powodem do niepokoju czy może to faktycznie jest na przykład węzeł chłonny albo coś, co nie wymaga diagnostyki lekarskiej i nie ma co się tym przejmować? Nie wiem, co o tym myśleć, nie bardzo mam ochotę wybierać się z tą sprawą do lekarza, no ale jeśli będzie taka konieczność to pewnie jakoś się przełamię. Będę wdzięczna za każdą poradę i odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, aby zlecić leczenie konieczna jest właściwa diagnostyka. Proszę skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam.