Hiperpolaktynemia czynnościowa i złe samopoczucie po stosowaniu Castagnus

Dzień Dobry, Chciałam prosić o radę.Otóż mam hiperprolaktynemię czynnościową i przyjmuję bromergon , dodatkowo dostałam castagnus wspomagająco. Odkąd wzięłam castagnus źle się czuje,tzn mam spuchnięty,wzdęty brzuch,jestem rozdrażniona,nerwowa,nie mogę dojść do siebie. Wzięłam go w sumie 12 tabletek,w jednym cyklu 6,gdyż zastąpiłam nim bromegon.Następnie w następnym 6 od początku cyklu razem z bromegronem i odstawiłam tylko castagnus,bo czułam że coś jest nie tak.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.