Infekcja grzybicza podczas stosowania Betadine dopochwowo

Czy w czasie stosowania betadine dopochwowo jest możliwa infekcja grzybicza?? Ponoc ten lek dziala i an bakterie i na grzyby a takze na niektore pierwotniaki... pytam bo w trakcie stosowania pojawila sie podejrzana wydzielina. juz po 2 dniach niestosowania leku pojawiaja sie same biale grudki... czy to lek? brak innych dolegliwosci tylko niekiedy delikatne swedzenie

Aleksander Ropielewski

Jest to oczywiście możliwe, chociaż nie powinno mieć miejsca podczas stosowania betadyny.