Infekcja zatok i stan podgorączkowy

witam , od miesiąca miała infekcje zatok - teraz czuje się lepiej - pozostał stan podgorączkowy - zrobiłam morfologie i jedyna nieprawidłowość to limfocyty 47,7 % przy normie 45 % - czy taki wynik może być niepokojący ?

Witam,

Proszę się nie niepokoić, to niewielkie odchylenie od normy. Jednak, jeśli temperatura ciała nie wróci do normy w ciągu trzech dni, to trzeba będzie infekcję "doleczyć".

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz