Interpretacja wyniku poziomu AMH

Witam serdecznie i ponownie parę dni temu pisałam o pomoc jak mam rozumieć swój wynik AMH który wynosi 1,0ng/ml. Dostałam odpowiedź lecz mało mogę się dowiedzieć jeżeli chodzi o mają osobę chciał bym wiedzieć w jakich ja normach się mieszczę gdyż ciężko mi samej ją określić jak wygląda moja sytuacja.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik jest na granicy normy i obniżonego stężenia, powyższe twierdzenie jest tylko prawdopodobne ponieważ każde laboratorium ma trochę inne normy. Proszę udać się do ginekologa celem badania lekarskiego aby móc określić odpowiedzi na Pani pytania.