Jak interpretować mój wynik badania tomografem komputerowym?

Witam, miałam robiony tomograf komputerowy. Proszę o opinie Dane ze skierowania: w usg j.brzusznej zmiana w odrebie torebki nerkowej prawej. Zmiana w górnym biegunie między wątroba a berka prawa niejednorodna hyperechogenna. Opis TK Nerki bez zmian ogniskowych. Prawy płat wątroby wydluzony sięga talerza biodrowego,lewy płat sięga górnego bieguna śledzony kissing fenomen Przepuklina pepkowa z wrotami ser.0,7cm Dwie t.nerkowe po stronie lewej Nie wykazano zanamiennie powiekszonych węzłów chłonnych. Poza tym narządy j.brzusznej w wykonaniu tk bez zmian. Proszę o opinie.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza urologa i ustaenie odpowiedniej dalszej kontroli i ew powtórzenie usg

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.