Jak interpretować wynik badania Holtera i jakie leki należy stosować?

Witam.Mam26 lat.Po ostatnim badaniuHoltera wyszlo59 pobudzen nadkomorowych przedwczesnych(co one oznaczaja?)i25 tachykardii(czy to nie za duzo?)Wgkardiologa jest to nerwica serca,mam napady kolatania ze strachemkilka razy w ciagudnia,mambole jestem oslabiona Przepisal mi blokera doraznie,ale boje sie jego brac.Czy mozna zamiast tego poratowac sie innymi lekami:nptabletki ziolowe,syropy na uspokojenie,mieszanka ziol do picia na kolataniaserca?Nie zdazylam zapytac oto p.Doktora czy moge tak zrobic

Witam,

dodatkowo zalecałabym konsultację i leczenie psychiatryczne i/lub psychoterapię - wysoka skuteczność w leczeniu zaburzeń lękowych wykazuje paradygmat poznawczo - behawioralny.

Pozdrawiam serdecznie