Jak interpretować wynik badania RTG płuc u osoby palącej papierosy?

dzień dobry chciałbym o coś zapytać, po porównaniu badań rtg płuc z 2016 i 2017 r. widać pewne różnice. Paliłem papierosy ładnych kilka lat. Lekarz na skierowaniu napisał: rtg klatki piersiowej z dnia 1.10.2017 niejednoznaczne zacienienie w rzucie żebra VI przedniego prawego ok. 7 mm, a z dnia 2016 w rzucie żebra IV przedniego prawego cień okrągły ok. 0,7 mm do weryfikacji w TK klp czy to może oznaczać najgorsze? i nie wiem czy opis dotyczy jednej zmiany, jeżeli tak, to być może coś rośnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna weryfikacja w Tk bez badania można jedynie zgadywać chyba ze dane kliniczne mogą powtwierdic obecnosc powyższej opisanej zmiany